Skip to main content

Režim placení obědů v ŠJ

 TRVALÝ PŘÍKAZ

Úhrada trvalým příkazem ze svého účtu do KB, který rodiče zadávají se splatností do 25. dne v měsíci. První poukázaná částka bude 25. srpna a poslední 25. května v daném školním roce. Pro nově nastupující žáky první poukázaná částka do 7.9. a další k 25. v měsíci na měsíc následující. Měsíční částka byla stanovena na Kč  700,- (jedná se o tzv. jistiny =  platby do elektronické peněženky).

Číslo učtu je: 51-2282190277/0100 + variabilní symbol dítěte, který dostanete u vedoucí ŠJ.

Platby za stravné v hotovosti (pouze ve výjimečných případech po domluvě s vedoucí školní jídelny).

 Děkujeme ze pochopení a spolupráci s Vámi.


Pozn. Cena stravného se dle vyhlášky č. 107/2005 Sb. o šk. stravování dělí na 3 kategorie– týká se dovršení horní hranice věku v aktuálním šk. roce, který končí vždy až 31.8.


I.   kategorie    7  -  10  let     1 oběd  31,- Kč
II.  kategorie    11  -  14  let     1 oběd  33,- Kč
III. kategorie  15  -  a více let 1 oběd    35,- Kč 

Pokud žák nebude mít prostředky ve své elektronické peněžence, nebude mu oběd vydán!

Obědy se odhlašují do 7:30 denně. První den nemoci je možné oběd odnést ve vlastních nádobách. Ostatní dny je POVINNOST OBĚDY ODHLÁSIT. Dle zákona č. 107/2005 Sb. o školním stravování nemá žák nárok na dotovaný oběd ve dnech, kdy nenavštěvuje školu (nemoc, uvolnění ze školní docházky, prázdniny apod.). Akce školy (školy v přírodě či jiná nepřítomnost celých tříd) se odhlašují hromadně u vedoucí školní jídelny. 


Možnosti odhlášení oběda:
  • Telefonicky u vedoucí školní jídelny na tel. 220513672 (v případě nepřítomnosti na záznamník), mobil 732753403 (záznamník i SMS)
  • E-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Přes internet: www.jidelna.cz (strávník si vyzvedne u vedoucí ŠJ uživatelské jméno a heslo, kterým se bude přihlašovat na výše uvedenou adresu.) Jídlo č. 1 je navoleno všem automaticky, přes internet lze měnit na jídlo č. 2 a 3, nebo odhlašovat – do 14:00 na následující den a dále dokud je vystaven jídelní lístek. Pokud se neprovede žádná změna, mají všichni č. 1.

Vzhledem k počítačovému zpracování si žák při odevzdání přihlášky ke stravování (přihláška platí po celou dobu školní docházky) zakoupí čip v hodnotě 130,- Kč. Tato částka je jistinou a při ukončení školní docházky bude vrácena, jestliže čip bude funkční a nebude mechanicky poškozen.

Informace u vedoucí školní jídelny osobně nebo kontakty - viz. výše uvedené. 

Zpracovala vedoucí školní jídelny:  Zuzana Kadeřábková

Schválila ředitelka školy:  Mgr. Marcela Zavadilová, v.r.  účinnost od 1. 6. 2024