Projekty ve školním roce 2022/2023

Valentýn

14. 2. 2023 proběhla ve škole připomínka Sv. Valentýna. Žáci 9.B a 9.C pro ostatní připravili několik různých aktivit. Po škole zřídili čtrnáct stanovišť s úkoly pro mladší žáky, na chodbách rozmístili boxy na valentýnská psaníčka, která během první hodiny roznesli po třídách, do rozhlasu vysvětlili, jak a kde Valentýn vznikl. Žáci i učitelé splnili deváťáky stanovený dress code v růžové, bílé a červené barvě.
Nejlépe barevnou kombinaci představila 1.B.

Vánoční cukroví

Dne 16. prosince proběhla soutěž o nejlépe připravený vánoční stůl plný cukroví. Žáci měli možnost během první hodiny připravit třídní stůl, který měli vánočně nazdobit a naplnit cukrovím. Během druhé hodiny vedoucí školní jídelny a vedoucí kuchařka hodnotily žákovské výtvory. Soutěže se zúčastnilo deset tříd. Jelikož každá třída byla něčím originální a ze všech stolů byla cítit snaha žáků, rozhodly se paní kuchařky ocenit každou třídu.

Halloween

31. října jsme si ve škole připomněli americký svátek Halloween. Zástupci žákovského parlamentu vytvořili dva fotokoutky, kde se děti mohly zvěčnit ve svých maskách. Zástupci devátých tříd během prvních dvou hodin obešli všechny třídy a vybrali nejlepší masky, které následně vyhlásili školním rozhlasem. Zástupci parlamentu se shodli, že chtějí k převlečení do kostýmu motivovat i své učitele. Někteří z učitelů se tedy poslední říjnový den proměnili ve víly, čarodějnice nebo černokněžníka.

Kalendář

 • pondělí 4. září 2023
  zahájení školního roku

 • 4. 9. 2023 - (9:30)
  zahajovací třídní schůzka 1. tříd

 • 4. 9. 2023 (11:00)
  pedagogická rada

 • 6. 9. 2023 (18:00)
  zahajovací třídní schůzka 2. - 9. ročník

 • 11. 9. - 13. 9. 2023
  zážitková Odyssea 6. A